Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pár slov

30. 10. 2009

Motto: ...jsou chvíle kdy se mi zdá, že i já jsem kdysi prožil život moudrých a šlapal po cestách známějších. Snad zemřel jsem v arogantní důvěře v sebe sama již před věky, v té chvíli se nahoru k nebi vznesla prosba o jedinou další šanci, byla tak upřímná. A s jasnějším světlém, které sem vnesla smrt, přichází tušení, že život se nevymazal bezezbytku. Zbyly rozházené střípky, mlhavé vzpomínky jako nyní, kdy mám silný pocit, že jsem znovu spatřil svůj cíl..

 

 

 

Něco málo o mně:


Spolupracuji s Post Bellum: 

POST BELLUM je nevládní a nezisková organizace, založená v roce 2001. Jedná se především o sdružení novinářů a historiků orientujících se na vzpomínky historicky významných skupin obyvatelstva ČR, jako jsou např. veteráni z 2. světové války, oběti holocaustu, novodobí vojenští veteráni, političtí vězni komunistického režimu v tehdejším Československu, představitelé disentu v českých zemích a další historicky významné osobnosti politického, kulturního, společenského a vědeckého života ve 20. a 21. století v českých zemích..

 

Jsem členem Spolku pro vojenská pietní místa:

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář